Logex

Finanční ředitel/Výkonný ředitel

Hradec Králové

Pro náš holding se zastoupením v Hradci Králové, Pardubicích, Kostelci nad Orlicí, Jičíně, Praze, Hranicích na Moravě, Olomouci, Ostravě   hledáme vyzrálou osobnost se schopností realizovat své vize a umět řídit a motivovat svůj tým. Jedná se o náročnou pozici, kdy je třeba porozumět fungování jednotlivých oblastí i společnosti, jako celku.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Praxe v podobné pozici, případně vzdělání v dopravě výhodou
  • Znalost finanční, daňové a účetní legislativy (znalost programu POHODA výhodou)
  • Schopnosti manažerské, organizační a komunikační
  • Analytické myšlení, pečlivost a smysl pro detail
  • Znalost práce v MS Windows
  • Zkušenost s řízením lidí
  • Časovou flexibilitu, vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
  • Výhodou je obchodní duch a podnikatelský přístup, tuto pozici považujeme za partnerskou
  • Anglický jazyk na dobré úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vás čeká:

  • Odpovědnost za splnění nastavených strategických cílů, plánování investic a jejich hodnocení
  • Cestování v rámci ČR (po našich pobočkách)
  • Měsíční a kvartální monitoring a reporting, odpovědnost za dosahovaných výsledků společnosti
  • Zjišťování rozborů finančního plánu, forecasting nákladů a tržeb
  • spolupráce s vedoucími manažery dceřiných společností

Nabízíme:

  • Vedení prosperující společnosti
  • Platové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • Set manažerských benefitů včetně služebního automobilu
  • Přátelský tým s firemní flexibilitou

Pošlete nám své CV nebo zavolejte, budeme se na vás těšit.

Chceš se stát členem týmu?
/ s
Smazat