Sponzorujeme

Logex

O úspěch se rádi dělíme a podporujeme sport i dobročinné projekty. Jako člen týmu LogEx Logistics jste toho součástí. Díky tomu si můžete užívat nejen dobrý pocit z pomoci ohroženým dětem, ale pravidelně i volné vstupenky na formule, hokej, fotbal, MMA a další zajímavé události.

Logex

Formule

Milujeme rychlost a vítězství

A proto podporujeme právě mistra Evropy Miloše Beneše, držitele zlatého volantu. Král závodních tratí se k nám skvěle hodí, proto jsme nadšenými partnery stáje Orsela tým GM Racing. V Čechách jsou absolutní špičkou, v Evropě k ní patří také.

Hokej

Zbožňujeme vzrušení na ledu

Letos s upřímným nasazením fandíme extraligovému týmu HC Hradec Králové. Patříme mezi jejich hlavní partnery i fanoušky. Jejich výkony prostě stojí za to, však také v uplynulé sezoně patřili k nejlepším.

MMA

Respektujeme sílu těla i ducha

Proto v roce 2018 podporujeme významného sportovce Davida Dvořáka. David je vicemistr světa v Hand to Hand Fightingu a uznávaným bojovníkem MMA. Jsme velice hrdí, že David nosí právě naše barvy.

Fotbal

Fandíme odhodlání a tvrdé práci

Proto podporujeme i dobré muže z FC Lokomotiva Hradec Králové.

Malí hasiči

Podporujeme jejich dobrodružství

A bezpečí města Kvasiny. S tímhle hasičským sborem se nemají čeho bát.

Koně

Obdivujeme jejich důstojnost

Sponzorujeme špičkové dostihové stáje MARPET a podporujeme i parkurovou stáj.

SOS vesničky

Protože nás potřebují

To nejdůležitější nakonec. Daří se nám a proto máme zodpovědnost pomáhat i těm slabším, především pak těm bezbranným. Jsme si ji vědomi a moc rádi ji plníme.